Skip links

Network Çözümleri

Network birden çok bilgisayarın birbirlerine bağlanmasıyla oluşturulur.
Bir Network içerisinde bilgisayar dışında çeşitli çevre birimleri de bulunabilmektedir. Oluşturulan bu Networkler günlük hayatta birçok işi kolaylaştırıp, Para ve zaman tasarrufu sağlamaktadır. Bilgilerin daha kolay paylaşılması, Belli yazılım ve donanımların ortak kullanılması ve oluşturulan sistemlerinmerkezi şekilde daha kolay yönetilebilmesi bunlara birer örnektir. Yönetim ve destek hizmetleri verilmesi kolaylaştırılmış olduğundan, Network yöneticisi tek bir bilgisayardan bütün networkü izleyebilir ve sorunları çözebilir.

LAN/WAN ÇÖZÜMLERİ

Yedigün Bilişim IT sektöründeki birikimi ile müşterilerine LAN/WAN Kurulumu ve yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Network ortamının getirdiği avantajları göz önünde bulundurarak müşterilerine optimum faydayı sağlayacak hizmetler sunmayı amaçlayan Yedigün Bilişim, Konuyla ilgili hassasiyetini günümüze kadar gerçekleştirdiği projelerle de bir kez daha ispatlamaktadır. Firmamızın Yürüttüğü projelerde kurulum hizmeti, Detaylı analizler ve planlamalar sonucu yapılmakta ve müşterilere komple bir hizmet verilmektedir.

SES&DATA ENTEGRASYONU

İletişim ağları üzerinden haberleşmede, Günümüzde IP protokolü standart hale gelmiştir. Coğrafi olarak dağılmış ofisleri olan kurumlar, Ofisleri ile haberleşme amacı ile iletişim ağlarını oluşturmaktadır. Ofisler arası telefon görüşmelerinin geniş alan iletişim ağı üzerinde IP protokolu kullanılarak sağlanması, Kurumlarının telefon giderlerinde ciddi azalma sağlanmaktadır. Yedigün Bilişim uzman ekibi ile müşterilerinin veri iletişim ağları ile ses entegrasyonu başarı ile yapmaktadır.

KABLOSUZ İLETİŞİM AĞLARI

Günümüzde iletişim ağı teknolojilerinin Gerekliliği değil, Sağladığı avantajlardan nasıl yararlanılacağı önem kazanmıştır. Bunlar, Maliyet avantajı, İş sürekliliği, Bilgilere her an ve her yerden hızlı şekilde erişim. Kurumların kendi sektörlerinde rekabetçi olabilmesi için iletişim ağları, Günümüzde maliyet avantajı sağlayabilecek şekilde kuruma özel olarak tasarlanması gerekir hale gelmiştir. Yedigün Bilişim Ailesi olarak network projelerimizle birlikte sizlere Kablosuz erişim noktalarının belirlenmesi, Test edilmesi, simülasyonlarının hazırlanması ve bu çalışmalar sonrasında sorunsuz çalışan sistemlerin kurulumlarının yapılması konusunda hizmet vermekteyiz.