Skip links

IT Çözümleri

DANIŞMANLIK

Bilginin en değerli kaynak olduğu günümüzde doğru IT yatırımlarının önemi de her geçen gün giderek artmaktadır. Yapılan yatırımlar için ciddi bütçeler ayrıldığından dolayı, konuyla ilgili olarak firmaların aldığı danışmanlık hizmetleri de önem kazanmaktadır. Yapılan yatırımların firmalara optimum fayda sağlaması ve gelecekteki beklentilerini karşılaması açısından Yedigün Bilişim, Danışmanlık işinin profesyoneller tarafından yapılmasını tavsiye etmektedir. Aksi taktirde, Yapılan yatırımlar yakın bir gelecekte beklentileri karşılayamayacak ve ek maliyetlere neden olacaktır. Deneyimli kadrosuyla Yedigün Bilişim, Firmaların bütçelerini ve gelecekte olabilecek ihtiyaçlarını göz önüne alarak müşterilerine geniş bir yelpazede en uygun donanım ve yazılım seçeneklerini sunmaktadır. Danışmanlıkla ilgili en önemli konunun müşterilerin beklentilerini karşılamak olduğunun bilincinde olan Yedigün Bilişim, önerdiği tüm sistemlerde müşteri memnuniyeti garantisi’ni hedefleyen bir yaklaşım izlemektedir.

SÖZLEŞMELİ DESTEK BAKIM

Müşterilerimiz Haftada 7 Gün, Günde 24 Saat destekçağrısı yapabilir ve destek hizmeti alabilirler. Yedigün Bilişim’in Türkiye Genelinde yaygın servis ağı sayesinde, Müşterilerimizin tüm lokasyonlarında en yakın sürede yerinde müdahale edilebilmekte, çok daha kısa sürelerde telefon desteği ile ilk müdahale yapılmaktadır. Yedigün Bilişim, Destek sözleşmelerinde işinizin gerektirdiği çözüm sürelerini taahhüt etmekte ve buna uygun olarak destek verebilmek üzere gereken tüm yatırımları yapmaktadır. Sürekli güncellenen eğitimleri ve sahada kazanılan tecrübeleri ile her biri kendi alanlarında uzmanlaşmış teknik kadrolar, Çeşitli ve zengin yedek parça stokları, Üretici firmalarla yapmış olduğumuz anlaşmalarla sağlanan olanaklar sayesinde problem giderme süresi son derece kısalmaktadır.

KURULUM VE ENTEGRASYON

Son derece tecrübeli ve işinde daima en iyisi olmayı hedefleyen teknik kadromuz ile sunduğumuz çözümlerin her müşterimize özel kuruluşu ve mevcut sistemleri ile entegrasyonunu bir iş planı çerçevesinde yapmaktayız.